Na Univerzitetu u Nišu dododeljeni sertifikati o završenim kursevima u okviru PPMA projekta

U ponedeljak 18. Oktobra 2021. godine u svečanoj sali Univerziteta u Nišu organizovana je dodela sertifikata o završenim kursevima u okviru programa celoživotnog učenja Kreiranje i analiza javnih politika. Prisutne polaznike, prigodnim pozdravnim govorom, pozdravili su prof. dr Miomira Kostić i prof. dr Aleksandar Mojašević, nakon čega su im podelili sertifikate. Ukupno je kurseve u prolećnom semestru 2021. godine, u online formatu, odslušalo i položilo 29 polaznika sa teritorije cele Srbije. Kursevi su bili grupisani u dva modula (osnovni i primenjeni) koje su držali profesori Univerziteta u Nišu, a polaznicima je pružena prilika da biraju, slušaju i polažu kurseve koje su u okviru Erasmus + PPMA projekta „Interdisciplinarni program kratkih ciklusa u oblasti kreiranja i analize javnih politika“ (Broj projekta: 598596-EPP-1-2018-RS-EPPKA2-CBHE-JP-ENV2) osmislili i realizovali profesori Univerziteta u Novom Sadu i Beogradu.
Polaznicima koji su iz različitih razloga bili sprečeni da prisustvuju svečanoj dodeli sertifikati su poslati na kućne adrese.